Vestavěné skříně na míru

Vestavěné skříně na míru

6. 3. 2012, 10:54

Že už o pořizování nábytku na míru bylo napsáno dost a dost? A že je vlastně zbytečné o kuchyních, sedacích soupravách nebo vestavěných skříních na míru psát a radit, jak je vybrat. Vždyť jsou "nám na míru". Takže je to jen a jen na nás.

Vyberme si skutečně na míru

Ano, možná to je opravdu zbytečné. Nabídka výrobců a dodavatelů nábytku na míru je prostě nekonečná. A pokud správně zvolíte, i nad rozsahem jejich služeb bude přecházet zrak. Máte malý byt a tudíž omezené možnosti, co se prostoru týká? Obešli jste několik prodejen nábytku tak řečeno z běžícího pásu a prostě nechcete mít obývací pokoj stejný jako vaši přátelé? Pořiďte si nábytek na míru.

Nábytek na míru je řešení

A to nejen v případě, že prostě chcete bydlet tak trochu výjimečně, toužíte se návštěvám pochlubit nejen výbornými jednohubkami a kvalitním pitím, ale i neotřelým, ojedinělým, osobitým prostředím. Nábytek na míru umí vyřešit i spoustu praktických otázek týkajících se vašeho bydlení.

Vestavěné skříně na míru

Trápí vás každé jaro kopa vypraných zimních bund, šál, čepic, rukavic a dalšího oblečení do studeného počasí? Kam s ním, když věšáky je třeba uvolnit pro kraťasy a sukýnky. Trápí vás pak na konci léta, kam s tenisovými raketami a kolečkovými bruslemi, když komoru je třeba věnovat lyžím a sáňkám? Prostě máte málo místa? Ale ne. I v tom nejmenším bytě je na tohle všechno místa dost. Že v tom vašem ne? Ale samozřejmě že ano. Jen umět využít každé místečko. Vestavěná skříň je v tomto případě tím řešením.

Vestavěná skříň na míru je tím řešením

Vejde se totiž kamkoli. Využijete díky ní každičké místečko v sebemenším bytě. Navíc při službách poskytovaných dnešními nábytkovými studiemi, bude taková skříň nejen praktická, ale i krásná, levná a rychlá. Co tím chci říci? Otázka vzhledu - rozměry, tvar, materiál, barva, vzor, odstín, police, úchyty, způsob otvírání, ... Ano i co se podoby vestavěné skříně nechte si možná poradit, ačkoli není pochyb o tom, že jste velmi kreativní a nápadití. A co si představit pod pojmem rychlá vestavěná skříň? Od první konzultace a samozřejmě bezplatného zaměření, po stejně bezplatné dopravení na místo určení a instalace neuběhne více než týden.

Zobrazení: 96220 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Vestavěné skříně na míru pro vás

  18. 3. 2013, 14:48 | Diskuze (0)

  Vestavěné skříně jsou jedním z nejžádanějších a nejoblíbenějších typů nábytku moderního a komfortního bydlení. Vestavěné skříně splňují veškeré požadavky na praktické a designové luxusní stylové bydlení.

 • Vestavěné skříně na míru šetří místo i čas

  18. 3. 2013, 14:41 | Diskuze (0)

  V každé domácnosti se postupně hromadí plno věcí, méně či více důležitých. Málokdo z nás se jich dokáže zbavit. Proto se vestavěné skříně na míru stávají důležitou součástí našeho domova k uložení těchto věcí.

 • Vestavěné skříně na míru v Praze

  18. 3. 2013, 14:37 | Diskuze (0)

  Vestavěné skříně se stávají běžnou součástí našich moderních domácností. Vestavěné skříně na míru se dají také velice vkusně začlenit do stávajících interiéru, kde se jen těžko najde volný prostor pro klasické skříně.

 • Vestavěné skříně na míru

  30. 10. 2012, 11:23 | Diskuze (17)

  Vestavěné skříně jsou velice módním trendem dnešní doby. Ani architekti nezapomínají včlenit tento prvek do svých plánů v případech novostaveb. Rozmanitost variant použití různých výklenků jako vestavěných skříní je plusem.

 • Vestavěné skříně na míru cena

  3. 4. 2012, 11:29 | Diskuze (0)

  Cena vestavěných skříní se odvíjí od několika faktorů. Jedním z nich je, zda je skříň vyrobená na míru, přesně podle Vašich možností a představ. Tyto vestavěné skříně jsou pak o něco dražší, než sériové kusy. Jejich velkou výhodou však je, že skvěle zapadnou do Vašeho interiéru.