Vestavěné skříně na míru Praha

Vestavěné skříně na míru Praha

6. 3. 2012, 10:54

V každém bytě či domě je mnoho prostoru, který by se dal využít jako úložný neplýtvejte místem - naše vestavné skříně na míru jsou to správné řešení a navíc získáte elegantní a moderní prvek, který Vaše prostory dotvoří tím správným směrem.

Proč vestavěné skříně od nás?

Jistě existuje mnoho výrobců, ale co zkusit vybrat si u nás? Mnohaleté zkušenosti s výrobou dýhovaného nábytku, krátké dodací lhůty a maximální zaměření na přání a požadavky zákazníka - to jsou naše devizi, to jsou přednosti, které byste měli vzít v úvahu. Vy si vymyslíte co potřebujete a my vaše přání rychle, levně a důkladně splníme. Máme tisíce spokojených zákazníků a to je i pro Vás záruka kvality.

Vestavěné skříně na míru nebo klasické úložné prostory?

Dlouho tvořily klasické skříně nejen možnost uložení oblečení a dalšího, ale byly i součástí interiéru a tím pádem ho dotvářely. Vestavěné skříně ale umožnily využít i prostory úzké, vysoké a mnohé další, kam nebylo vhodné nebo možné běžný nábytek umístit. A poté co se začalo objevovat stále více možnstí uzavření vestaněných skříní, stále větší škála řešení posuvných dveří a ohromné množství barev a materiálů, které lze využít, staly se postupně stále více využívané a plnohodnotně klasické skříně v některých případech nahradily.

Inspirace v naší fotogalerii

Máte nejasnou představu jakou vestavnou skříň chcete pořídit? Víte sice, co od vestavěné skříně očekáváte, jaké by měla splňovat požadavky, ale nevíte si rady se vzhledem skříně? Pak je právě naše fotogalerie tím správným místem, kde můžete čerpat inspiraci, nápady, kde můžete vybírat, porovnávat. Vestavěné skříně na míru mají právě tu vynikající vlastnost, že Vám dávají možnost využít opravdu všechny prostory ve Vašem bytě či domě, přesně tak jak potřebujete. Neváhejte využít fotogalerie pro počátky svého plánování. Dalším Vaším krokem potom bude návštěva a zaměření naším školeným pracovníkem, se kterým Vaše představy doladíte k Vaší naprosté spokojenosti. V naší fotogalerii si vyberete z nejen z různých druhů materiálů pro boky skříně, ale i druh rámu a pochopitelně i výplně dveří. Sestavíte si tedy také vnější vzhled skříně přesně pro Váš interér.

Zobrazení: 100185 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Vestavěné skříně - Praha

  18. 3. 2013, 14:45 | Diskuze (0)

  Pokud chcete mít ve svém bytě, či domě dostatek úložného prostoru, stačí si pořídit vestavěné skříně, kromě toho má i spoustu dalších výhod.

 • Vestavěné skříně Praha

  20. 4. 2012, 10:15 | Diskuze (10)

  V dnešní době je značný problém s úložným prostorem a to zejména v malých panelákových bytech. Nových věcí přibývá, ale byt nelze nafouknout. Proto jsou vestavěné skříně velikým pomocníkem, který využije každý koutek našeho bytu.

 • Vestavěné skříně Praha - ceník

  3. 4. 2012, 11:29 | Diskuze (0)

  Pokud uvažujete o pořízení vestavěné skříně, je jistě na místě, zajímat se nejen o její vzhled a praktičnost. Většina z nás si bohužel bude lámat hlavu i méně příjemnou otázkou. Kolik nás bude nová vestavěná skříň stát?

 • Vestavěné skříně Praha

  30. 3. 2012, 13:39 | Diskuze (0)

  Vestavěné skříně se řadí mezi nejvyhledávanější prvky moderního bydlení. Vestavěné skříně jsou impozantním kusem nábytku, kde se bez kompromisu mísí dokonalá variabilnost s vysoce estetickými prvky komfortního účelného bydlení.

 • Vestavěné skříně Praha

  28. 3. 2012, 10:37 | Diskuze (0)

  Vestavěné skříně jsou ideální pro toho, kdo potřebuje ve svém bytě využít každý centimetr, ale i pro toho, kdo rád spojuje zdobné a praktické hledisko, neboť vestavěná skříň může plnit i dekorativní účel.