Vestavěné skříně na míru ceník

Vestavěné skříně na míru ceník

6. 3. 2012, 10:49

Vestavěné skříně a ceník? Ceny vestavěných skříní jsou velice pohyblivé. Především záleží na velikosti vestavěných skříní a materiálech, ze kterých jsou vyrobeny. Nejlevnějším materiálem je lamino

Moderní typy úložných prostorů s vestavěnými skříněmi

Většina domácností řeší problémy kam uložit mnoho věcí. 'Uložné prostory by měly být proto praktické a nezabírat zbytečně příliš mnoho místa. Měly by také esteticky zapadat do stylu místnosti, kde jsou zabudovány. Skoro v každé domácnosti se najdou nějaká plonková místa, kam se klasická skříň nevejde.

Moderní bydlení s vestavěnými skříněmi

Již více než deset let se staly vestavěné skříně fenoménem moderního minimalistikého bydlení. Vestavěné skříně zaznamenaly boom, který přetrvává a bude stále trendem praktického designového bydlení. Vestavěné skříně nejsou nikterak limitovány. Dají za zabudovat do všech volných prostor a designově sladit s celkovým stylem interiéru, kam se vestavěná skříň instaluje.

Předsíň s vestavěnými skříněmi

Máte volný prostor v předsíni? Vestavěné skříně jsou ideálním řešením. Vestavěná skříň na míru může plnit funkci velice praktického botníku. Dveřní výplň vestavěné skříně se tak může stát originálním kusem nábytku v předsíni. Vestavěná skříň v předsíni může posloužit jako úložný prostor pro vysavač nebo domácí čistící prostředky. Doplňky vestavěných skříní tak umožní přehledné uložení mnoha věcí.

Obývací pokoj a designové vestavěné skříně

Trend obývacích stěn už je dávnou minulostí. Lehké policové systémy a moduly si získaly svůj prostor na poli nábytku obývacích pokojů. Policové systémy se přizpůsobí jakémukoliv prostoru a jsou velice dekorativní. Vestavěné skříně na míru jsou ideálním účelným nábytkem pro obývací pokoje. Vestavěné skříně jako úložné prostory pro knihy nebo různé dekorativní předměty s velice zajímavými a originálními dveřními výplněmi. Toto řešení může být dominujícím prvkem obývacího pokoje.

Z velké místnosti dvě s vestavěnou skříní fotogalerie

Vestavěné skříně mohou plnit funkci příčky ve velkém prostoru. Velice elegantně a vkusně se tak dají získat dvě menší místnosti. Otevřená police nebude bránit průniku světla a bude působit vzdušně a prosvětleně.

Zobrazení: 104981 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Vestavěné skříně na míru pro vás

  18. 3. 2013, 14:48 | Diskuze (0)

  Vestavěné skříně jsou jedním z nejžádanějších a nejoblíbenějších typů nábytku moderního a komfortního bydlení. Vestavěné skříně splňují veškeré požadavky na praktické a designové luxusní stylové bydlení.

 • Vestavěné skříně na míru šetří místo i čas

  18. 3. 2013, 14:41 | Diskuze (0)

  V každé domácnosti se postupně hromadí plno věcí, méně či více důležitých. Málokdo z nás se jich dokáže zbavit. Proto se vestavěné skříně na míru stávají důležitou součástí našeho domova k uložení těchto věcí.

 • Vestavěné skříně na míru v Praze

  18. 3. 2013, 14:37 | Diskuze (0)

  Vestavěné skříně se stávají běžnou součástí našich moderních domácností. Vestavěné skříně na míru se dají také velice vkusně začlenit do stávajících interiéru, kde se jen těžko najde volný prostor pro klasické skříně.

 • Vestavěné skříně na míru

  30. 10. 2012, 11:23 | Diskuze (17)

  Vestavěné skříně jsou velice módním trendem dnešní doby. Ani architekti nezapomínají včlenit tento prvek do svých plánů v případech novostaveb. Rozmanitost variant použití různých výklenků jako vestavěných skříní je plusem.

 • Vestavěné skříně na míru cena

  3. 4. 2012, 11:29 | Diskuze (0)

  Cena vestavěných skříní se odvíjí od několika faktorů. Jedním z nich je, zda je skříň vyrobená na míru, přesně podle Vašich možností a představ. Tyto vestavěné skříně jsou pak o něco dražší, než sériové kusy. Jejich velkou výhodou však je, že skvěle zapadnou do Vašeho interiéru.