Vestavěná skříně na míru Praha

Vestavěná skříně na míru Praha

6. 3. 2012, 10:49

Máte doma málo místa k ukládání věcí? Není nic jednoduššího než si pořídit novou skříň! Že to není jednoduché? Aby se vešla tam, kam potřebujete. A jak ji dopravíte z obchodu domů? A kdo ji vynese do třetího patra Vašeho panelákového bytu v Praze?

Odpověď zní: vestavěná skříň!

Trápíte se všemi těmito otázkami? Naprosto zbytečně! Odpověď na všechny totiž opravdu zní: Pořiďte si vestavěnou skříň! Dnes už totiž nejen oblečení, elektroniku, kosmetiku, ... pořídíte z tepla svého domova, jednoduše přes klávesnici vašeho počítače. I nábytek už dnes lze zajistit tímto způsobem, jednoduše než řeknete švec! Vyberete si materiál, rozměry, barvu, prostě vestavěnou skříň snů.

Vyberte si vestavěnou skříň

A jak to probíhá? Většina výrobců a dodavatelů vestavěných skříní disponuje kompletní nabídkou svého zboží včetně fotogalerie na internetu. Vy si tedy vyberete materiál. Většinou se v nabídkách vedle dřeva objevuje ratan a lamino. Je také možné vybavit vaši vestavěnou skříň dveřmi s ocelovým nebo hliníkovým rámem, do kterého bude zasazeno sklo, zrcadlo, popřípadě žaluzie. Dále si zvolíte povrchovou úpravu materiálu, ze kterého bude vaše vestavěná skříň zhotovena. Zde je dobré nehledět pouze na barvu, vzory nebo odstíny. Vestavěná skříň by měla být nejen krásnou skříní vašich snů, ale i praktickým pomocníkem ve vaší domácnosti.

Ať vestavěná skříň skutečně pomáhá

Co se tedy povrchové úpravy vestavěné skříně týká, je dobré posoudit, kam ji vlastně hodláte umístit. Skleněné či zrcadlové dveře jsou jistě správnou volbou do ložnic, koupelen, popřípadě kuchyní. Odolají vlhkosti a navíc umí nenápadně opticky zvětšit prostor. O jejich pořízení do dětských pokojů však ani neuvažujte! Opatlané dveře vestavěných skříní by bylo to nejmenší riziko. Kromě materiálu určitě promyslete i způsob otevírání a doplňky pro vaši vestavěnou skříň. Zde hraje při rozhodování především to, co hodláte do vestavěné skříně ukládat. Věšáky, botníky, poličky, kapsáře. Plánujte skříň snů!

Vestavěná skříň než řeknete švec!

Máte vybráno? Co dál? Většinou stačí vše zadat do předběžné kalkulace ceny vestavěné skříně. Pokud i ta odpovídá vašim snům nebo alespoň představám, objednávejte a už se nestarejte. Vše vám zdarma přeměří, dovezou, sestaví! Než řeknete švec.

Zobrazení: 89346 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Vestavěné skříně na míru pro vás

  18. 3. 2013, 14:48 | Diskuze (0)

  Vestavěné skříně jsou jedním z nejžádanějších a nejoblíbenějších typů nábytku moderního a komfortního bydlení. Vestavěné skříně splňují veškeré požadavky na praktické a designové luxusní stylové bydlení.

 • Vestavěné skříně na míru šetří místo i čas

  18. 3. 2013, 14:41 | Diskuze (0)

  V každé domácnosti se postupně hromadí plno věcí, méně či více důležitých. Málokdo z nás se jich dokáže zbavit. Proto se vestavěné skříně na míru stávají důležitou součástí našeho domova k uložení těchto věcí.

 • Vestavěné skříně na míru v Praze

  18. 3. 2013, 14:37 | Diskuze (0)

  Vestavěné skříně se stávají běžnou součástí našich moderních domácností. Vestavěné skříně na míru se dají také velice vkusně začlenit do stávajících interiéru, kde se jen těžko najde volný prostor pro klasické skříně.

 • Vestavěné skříně na míru

  30. 10. 2012, 11:23 | Diskuze (17)

  Vestavěné skříně jsou velice módním trendem dnešní doby. Ani architekti nezapomínají včlenit tento prvek do svých plánů v případech novostaveb. Rozmanitost variant použití různých výklenků jako vestavěných skříní je plusem.

 • Vestavěné skříně na míru cena

  3. 4. 2012, 11:29 | Diskuze (0)

  Cena vestavěných skříní se odvíjí od několika faktorů. Jedním z nich je, zda je skříň vyrobená na míru, přesně podle Vašich možností a představ. Tyto vestavěné skříně jsou pak o něco dražší, než sériové kusy. Jejich velkou výhodou však je, že skvěle zapadnou do Vašeho interiéru.