Centrální vysavače

4. 1. 2013, 15:50

centrální vysavač air 50 eRádi byste si usnadnili domácí práce? Rádi byste ušetřili spoustu času a místo uklízením trávili teplé letní dny někde u vody nebo na procházce? Samozřejmě, kdo by si to nepřál! Pořiďte si tedy pomocníka. Pořiďte si centrální vysavač.


Garážová vrata

10. 10. 2012, 12:16

Garážová vrataVrata do garáže. Vybavil se vám snad vlnitý, oprýskaný plech? Barva, kterou snad kdysi vrata mívala, je ta tam, zbyla jen rez... Ale ne! Garážová vrata, to je dnes luxus, krása, kvalita. Stačí si jen vybrat! Tak vybírejte!


Garážová vrata Praha

24. 4. 2012, 12:05

Garážová vrataNa současná garážová vrata je dána celá řada požadavků. Předně musí být vysoce kvalitní a vyžadovat našim potřebám. Garážová vrata musí také esteticky harmonizovat s celkovým stylem garáže. Moderní garážová vrata musí mít všechna nej.


Vestavěné skříně fotogalerie

3. 4. 2012, 11:16

Vestavěné skříně fotogalerieVestavěné skříně fotogalerie vám představí nejrůznější varianty vestavěných skříní na míru. Naprosto dokonalá vestavěná skříň fotogalerie, která je velice atraktivně začleněná do prostoru v nudné chodbě.


Vestavěné skříně na míru

6. 3. 2012, 10:50

Vestavěné skříně na míruMnozí z nás teď po svátcích řeší problém s nedostatkem místa. Ježíšek nám nadělil spoustu nových věcí, ale kam s těmi původními? Málokdo z nás má to srdce je vyhodit. Vždyť o supermoderní kuchyňský mixér jsme si sice Ježíškovi psali, ale ke starému mlýnku máme prostě vztah.


Vestavěné skříně na míru

6. 3. 2012, 10:49

Vestavěné skříně na míruVestavěné skříně na míru splňují několik funkcí zároveň. Především jsou maximálním využitím volných prostorů v bytech a domech. Dají se prakticky využít k mnoha účelům. Vestavby vestavěných skříní naprosto ideálně přizpůsobí skříně k požadovaným účelům.


Vestavěné skříně na míru ceník

6. 3. 2012, 10:49

Vestavěné skříně na míru ceníkVestavěné skříně a ceník? Ceny vestavěných skříní jsou velice pohyblivé. Především záleží na velikosti vestavěných skříní a materiálech, ze kterých jsou vyrobeny. Nejlevnějším materiálem je lamino


Fotogalerie vestavěných skříní na míru

6. 3. 2012, 10:49

Fotogalerie vestavěných skříní na míruPřímo u výrobce nebo prodejce můžeme z katalogů nebo jejich internetových stránek ve fotogalerii prohlížet návrhy vestavěných skříní. Materiál je opravdu různorodý - od laminátu, dýhy, rattanu a bambusu až po sklo a zrcadla. Vestavěná skříň není nikdy jen úložným prostorem, ale vzhledově může doladit naši domácnost i kancelářské a obchodní prostory.


Vestavěná skříně na míru Praha

6. 3. 2012, 10:49

Vestavěná skříně na míru PrahaMáte doma málo místa k ukládání věcí? Není nic jednoduššího než si pořídit novou skříň! Že to není jednoduché? Aby se vešla tam, kam potřebujete. A jak ji dopravíte z obchodu domů? A kdo ji vynese do třetího patra Vašeho panelákového bytu v Praze?


Vestavěné skříně

6. 3. 2012, 10:46

Vestavěné skříněI v tom největším domě a bytě se může stát, že nám chybí dostatek úložných prostor pro uložení všech našich věcí. Řešením, které se přizpůsobí každému prostoru, jsou vestavěné skříně na míru


Vestavěné skříně na míru

6. 3. 2012, 10:45

Vestavěné skříně na míruVestavěné skříně jsou naprosto univerzálním a jedinečným nábytkem. Velkou předností je veliká variabilita. Vestavěné skříně na míru se dají zabudovat do jakéhokoliv volného prostoru. Plní tak následně velice praktickou funkci účelového nábytku.


Vestavěné skříně na míru

6. 3. 2012, 10:45

Vestavěné skříně na míruUvažujete o pořízení vestavěné skříně? Skvělý nápad! Neváhejte! Vestavěné skříně mají totiž nesčetně výhod, kterými vás potěší. Předně díky nim proměníte každičké místo v praktický úložný prostor, kterého není v žádné domácnosti nikdy dost.


Typy vestavěných skříní

6. 3. 2012, 10:45

Typy vestavěných skříníO nábytku toho bylo napsáno už dost a dost. Především z toho důvodu, že fenoménem poslední doby je nábytek na míru. Ten má spoustu výhod - tu největší nám napovídá už jeho název "na míru". Je totiž možné nechat si "ušít" kuchyňskou linku, postel, vestavěnou skříň skutečně našim představám na míru.


Výhody vestavěných skříní na míru

6. 3. 2012, 10:45

Výhody vestavěných skříní na míruVestavěné skříně představují množství originálních výhod. Vestavěné skříně jsou exkluzivní řešení výplně volného prostoru v praktickém provedení. Vysoká praktičnost vestavěných skříní spočívá v jejich realizaci. Vestavěné skříně elegantně dotvoří každý volný prostor na míru.