Garážová vrata

Garážová vrata

10. 10. 2012, 12:16

Vrata do garáže. Vybavil se vám snad vlnitý, oprýskaný plech? Barva, kterou snad kdysi vrata mívala, je ta tam, zbyla jen rez... Ale ne! Garážová vrata, to je dnes luxus, krása, kvalita. Stačí si jen vybrat! Tak vybírejte!

Levná vrata do garáže

Pokud si pořídíte vrata do garáže v Praze, rozhodně nezapomeňte využít veškerých nabídek, slev a bonusů výrobců a dodavatelů tohoto sortimentu. Nechte si například zhotovit vrata přesně na míru. Doprava po Praze je většinou zcela zdarma a za odborné nainstalování ušetříte další spoustu peněz, věřte. Podívejte se na webové stránky výrobců, přetékají nabídkami.

Jaká vrat zvolit

Pokud vlastníte v Praze garáž, patříte k těm šťastnějším. Nedostatek prostoru na parkování nás trápí už velmi dávno. Pokud tedy disponujete garáží, gratulujeme. I tak se ale pravděpodobně v Praze potýkáte s nedostatkem prostoru před ní. Naštěstí existují vrata do garáže, která ke svému otevření nepotřebují ani milimetr místa navíc. V nabídkách výrobců sledujte jednotlivé varianty pohonů garážových vrat. Je jich mnoho, stačí si vybrat ta správná.

Šetřete prostorem

Pokud máte před garáží opravdu jen velmi málo místa, doporučujeme rozhodnout se pro vrata rolovací nebo sekční. Právě tyto varianty vám umožní najet si při parkování auta až přímo před vrata, na milimetr přesně. Po otevření se totiž zasunou do prostoru pod stropem garáže a nepotřebují žádné místo navíc. Právě z tohoto důvodu se rolovací, výklopná a sekční vrata využívají i v místech hromadného parkování. Velké parkovací domy v Praze a dalších městech, obchodní centra, kancelářské budovy, hotely a podobně.

Ceny vjezdu do garáže

Ceny garážových vrat jsou vedle způsobu pohonu de velké míry ovlivněny materiálem. Zapomeňte na zmíněný vlnitý, oprýskaný plech. Luxusem jsou garážová vrata ze dřeva. O něco levnější, ale i tak krásnou variantou mohou být vrata z lamina, plastu, hliníku nebo například i skla. Velmi oblíbenou kombinací je v poslední době například i kov a zrcadla. Dokáže krásně opticky zvětšit prostor.

Zobrazení: 95477 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0