Fotogalerie vestavěných skříní na míru

Fotogalerie vestavěných skříní na míru

6. 3. 2012, 10:49

Přímo u výrobce nebo prodejce můžeme z katalogů nebo jejich internetových stránek ve fotogalerii prohlížet návrhy vestavěných skříní. Materiál je opravdu různorodý - od laminátu, dýhy, rattanu a bambusu až po sklo a zrcadla. Vestavěná skříň není nikdy jen úložným prostorem, ale vzhledově může doladit naši domácnost i kancelářské a obchodní prostory.

Vestavěné skříně - řešení úložného prostoru

Vestavěné skříně je možné instalovat do každého volného prostoru v domě. Pokud je necháme zhotovit na míru, představují ideální řešení, kam s věcmi denní i sezónní potřeby. Jejich obliba narůstá i v kancelářích.

Vestavěné skříně na míru jsou nepraktičtějším nábytkem

Užitek z pořízení vestavěné skříně na míru je dán především vnitřním vybavením takové skříně. Promyšleným uspořádáním různých detailů, tj.zásuvek, výsuvných košů, věšáků na kalhoty, šaty a kravaty, docílíme nejen zvětšení prostoru, ale i lepší manipulaci a nemačkavé uložení vkládaných věcí. Současně získáme rychlý přehled o obsahu skříně.

Vestavěnou skříň na míru lze navrhnout z pohodlí domova

Stačí změřit prostor, ve kterém chceme skříň na míru umístit. Vždy je nutné znát výšku (většinou se skříně na míru dělají až do stropu), dále šířku (zde jsme omezeni nosností šatních tyčí) a hloubku (doporučovaná hloubka skříně je 65 cm, ale lze ji alternativně nahradit výsuvnými věšáky nebo jiným způsobem otvírání).

Pomocí internetu a s využitím on-line návrháře vestavěných skříní si sami rozplánujeme vnitřní uspořádání skříně na míru, počet částí skříně a vybereme vhodné materiály posuvných dveří.Ceník vestavěných skříní je součástí on-line návrháře, kde si lze předběžně spočítat, kolik bude nový nábytek stát. Výhodné je využít různých akčních nabídek a slev. Pokud chceme znát přesnou cenu navržených vestavěných skříní, stačí kontaktovat výrobce, který nám po odborném zaměření vestavěné skříně během několika hodin zašle konečný rozpočet. Poradenství a montáž skříní od dodavatele lze vždy doporučit.

Zobrazení: 103927 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Vestavěné skříně fotogalerie

  3. 4. 2012, 11:17 | Diskuze (0)

  Že vlastně nemůže existovat fotogalerie vestavěných skříní? Opravdu to zní trochu nelogicky. Vždyť se jedná o nábytek vyrobený na míru. Navštivte například www.vestavene-skrine-merbau.cz, www.vestavene-skrine-cerny.cz, www.kapitan.cz a nechte se přesvědčit o opaku.

 • Vestavěné skříně fotogalerie

  3. 4. 2012, 11:16 | Diskuze (0)

  Vestavěné skříně fotogalerie vám představí nejrůznější varianty vestavěných skříní na míru. Naprosto dokonalá vestavěná skříň fotogalerie, která je velice atraktivně začleněná do prostoru v nudné chodbě.

 • Vestavěné skříně fotogalerie

  28. 3. 2012, 10:35 | Diskuze (0)

  Fotogalerie vestavěných skříní určitě přijde vhod, když si chcete vybrat skříň pro svoji domácnost a nebo se jenom pokochat nabídkou renomovaných výrobců.

 • Vestavěné skříně fotogalerie

  27. 3. 2012, 14:13 | Diskuze (0)

  Může vůbec existovat fotogalerie vestavěných skříní? Vždyť se jedná o nábytek vyrobený vám přímo na míru. Vy si určíte, jak bude vaše vestavěná skříň vypadat. Fotogalerie vestavěných skříní přesto existují!

 • Vestavěné skříně fotogalerie

  20. 3. 2012, 10:45 | Diskuze (0)

  V dnešní, hektické, době vznikají čím dál větší nároky na bydlení, respektive vybavení bytu či domu. Nejvíce požadavků bývá na hodně místa v malých prostorech. Tento problém vyřeší právě vestavěné skříně.