Vestavěné skříně

Vyrábíme a montujeme vestavěné skříně a garážová vrata

 
INFOLINE
775 033 266
Zavolejte nám!
Rádi Vám poradíme.
 

Stínící technika

Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany a staly se nedílnou součástí interiéru, ochraňují nejen proti slunečním paprskům, regulují světlo v místnosti, ale chrání i vaše soukromí. Využití horizontálních žaluzií je mnohostranné a jejich barevná škála dovoluje harmonicky sladit barvy v místnosti s barevnými doplňky a vytvořit tak příjemnou atmosféru dle vašeho vkusu. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost.

žaluzie interiérová


ISOLINE (IDK)

Horizontální žaluzie je základním modelem produktové řady ISOLINE určená pro prakticky všechny typy plastových a dřevěných oken. Je vyráběna a dodávána s plastovými bočními krytkami převodovek. Díky konstrukčnímu řešení krytek je možné při montáži žaluzie upravovat polohu převodovek, a to v rozmezí 5mm. Její výhodou je především jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a cenová dostupnost. Díky tomu se stala nejpoužívanější žaluzií do plastových oken a euro oken.

Isoline        Isoline detail


Látkové vertikální žaluzie

Vertikální V34

Vertikální žaluzie V34 jsou další variantou oblíbených svislých žaluzií.Vyrábíme přesně na objednanou míru.

Šířka textilní lamely může být 127 nebo 89 mm. Barvu lamely je dle aktuálního vzorníku možnost vybrat z více než 50 různých odstínů.

Vertikální žaluzie jsou vhodným řešení pro větší prosklené prostory.

Nově nabízíme možnost uchycení do nosníků kazetových stropů.

vertikální žaluzie


Látkové rolety

Rolety jsou stále oblíbeným řešením pro regulaci světla v oknech, jako funkční i dekorační prvek. Shora odvíjená látka tlumí světlo, různé způsoby ovládání. Jednoduchá obsluha, montáž i údržba.

Rolety dodáváme dle zákazníkova přání. Vedle základního odvíjecího a řetízkového ovládání dodáváme i rolety s vodícími lištami, vodícími provázky, v kazetách i s elektrickým ovládáním. K výběru je kolem 100 různých typů povrchů, materiálů lemovek. Různé druhy montáže rolety, do eurooken i instalace bez zásahu do rámu okna.

pvc kazeta   látková roleta   roleta pvc mini