Vestavěné skříně

Vyrábíme a montujeme vestavěné skříně a garážová vrata

 
INFOLINE
775 033 266
Zavolejte nám!
Rádi Vám poradíme.
 

O nás

 

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vám touto cestou představili společnost Kapitan Group s.r.o..

 

Společnost Kapitan Group s.r.o. se v roce 2010  transformovala  z firmy Kapitan Interiery, s.r.o., působící na trhu od roku 1993. Za 23 let působnosti na trhu jsme získali pověst kvalitní a dynamicky se rozvíjející společnosti, pro kterou není nejdůležitější krátkodobý potencionální zisk, ale dlouhodobé etablování na trhu a získání pověsti solidního partnera. Téměř dvacetiletá aktivní práce, bohaté zkušenosti a množství realizovaných projektů řadí  společnost Kapitan Group s.r.o. mezi úspěšné a prosperující firmy v oboru rekonstrukcí interiérů a revitalizací okenních výplní.

Hlavní činností firmy Kapitan Group s.r.o. je revitalizace okenních výplní panelových domů včetně vstupních hliníkových či plastových vchodů. Dále výměna oken a vchodových dveří v jednotlivých rodinných domech a bytech včetně dodávky veškerých komponentů (stínící technika, parapety, sítě proti hmyzu) a kompletních zednických prací. 

Bohaté zkušenosti máme s výměnou oken v panelových domech za provozu. Na základě našich získaných zkušeností jsme dosáhli velmi propracovaných a efektivních pracovních postupů a zpravidla opouštíme dokončený byt během jediného dne.(viz Reference) 

Spolupracujeme také s bytovými družstvy a zajišťujeme správu budov, zejména provádíme konzultace a stavební úpravy v oblasti rekonstrukce interiérů.

Dále se zabýváme realizací vestavěných skříní. Jejich největší výhodou je , že vhodně navržené vestavěné skříně ušetří několik metrů obytné plochy oproti použití běžných skříní. Po přesném zaměření a konzultaci Vám rádi poskytneme grafické návrhy a cenové nabídky.

Zabýváme se také dalšími prácemi v interiéru, jako jsou pokládky podlahových krytin všeho druhu (laminátové plovoucí podlahy, dřevěné podlahy, koberce, lina).

Přesnější představu o našich hlavních činnostech získáte na těchto stránkách. 

Hlavním cílem společnosti Kapitan Group s.r.o.  je nejen výběr kvalitních dodavatelů veškerých výrobků a materiálů, ale i výběr spolehlivých, zručných a loajálních zaměstnanců, abychom dosáhli maximální spokojenosti zákazníka, kterému podřizujeme vše. .

V případě Vašeho zájmu Vám rádi poskytneme veškeré bezplatné služby specializovaného týmu pracovníků obsahující především technické konzultace řešení, harmonogram realizace a finanční možnosti, včetně splátkového prodeje a zajištění úvěru. Nabízíme Vám propracovanou a osvědčenou technologii založenou na vysoké kvalitě, dlouhodobé životnosti a rychlosti prováděných prací.

Veškeré odborné konzultace, zaměření a cenové nabídky poskytujeme NEZÁVAZNĚ a ZDARMA!! 

Na závěr bychom Vám chtěli poděkovat, že jste věnovali svůj čas k přečtení tohoto představení firmy Kapitan Group s.r.o..

 

Za firmu Kapitan Group s.r.o. 
jednatelé firmy