Garážová vrata ceník

Garážová vrata ceník

17. 4. 2013, 13:11

Pokud jste se rozhodli pořídit si nová garážová vrata, jistě vás zajímá i jejich cena. Cena vašich nových garážových vrat by měla odpovídat jejich kvalitě, životnosti, vzhledu. Je jistě rozumné promyslet koupi vrat, případně šetřit na těch správných místech.

Ceník garážových vrat

Už při výběru nových garážových vrat dala pravděpodobně většina z vás přednost vybírání z tepla a pohodlí svého domova. Žádné obíhání obchodů. Webové stránky firem jsou plné nabídek nejrůznějších typů garážových vrat. Součástí těchto nabídek je většinou i fotogalerie a orientační ceník. Ceny garážových vrat samozřejmě závisí na variantě vrat, typu jejich pohonu, rozměrech.

Na čem závisí cena garážových vrat?

Stačí se podívat na orientační ceníky garážových vrat na webových stránkách firem a záhy zjistíte, že rozdíly v cenách jsou opravdu veliké. Jistě si každý z vás má možnost zvolit garážová vrata podle svých finančních možností. Garážová vrata koupíte od deseti do sta tisíc korun. K parametrům, které cenu garážových vrat ovliňují nejvíce patří typ jejich otevírání. Obecně jsou klasická křídlová vrata o něco dražší než vrata sekční, rolovací nebo posuvná. Je to samozřejmě způsobeno tím, že křídlová vrata potřebují o něco více materiálu.

Materiál na garážová vrata

Garážová vrata se vyrábějí z nejrůznějších materiálů. A za jednotlivé typy materiálu se samozřejmě různě platí. K nejdražší variantě patří samozřejmě dřevo. Už dávno víme, že pravé dřevo je skutečným luxusem co se vzhledu i mechanických vlastností týká. Ale zároveň je nutné počítat s tím, že za luxus je třeba si připlatit. Levnější variantou jsou pak garážová vrata plastová. Možné je také zvolit variantu dřevěných či kovových rámů, do kterých je zasazeno sklo, popřípadě zrcadlo.

Doplňky ke garážovým vratům

Ceny za garážová vrata jsou pak rozpracovány do orientačních tabulek podle jejich rozměrů. Připlatit si můžete ještě za různé doplňky, nadstandardní funkce a podobně. Například bezpečnostní kování nebo zateplení je jistě dobrou investicí. Důležitou položkou v ceníku garážových vrat je i jejich pohon. Zvolíte-li garážová vrata s pohonem na dálkové ovládání, bude cena o něco vyšší. Vaše parkování ale jednodušší a rychlejší.

Zobrazení: 205947 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Garážová vrata ceník

  17. 4. 2013, 13:11 | Diskuze (0)

  Pokud jste se rozhodli pořídit si nová garážová vrata, jistě vás zajímá i jejich cena. Cena vašich nových garážových vrat by měla odpovídat jejich kvalitě, životnosti, vzhledu. Je jistě rozumné promyslet koupi vrat, případně šetřit na těch správných místech.

 • Sekční garážová vrata ceník

  20. 8. 2012, 15:48 | Diskuze (0)

  Zvažujete pořízení nových vrat do garáže? V tom případě mimo jiné jistě řešíte i jejich cenu. Naprosto logicky a rozumně. Pojďme se podívat na nabídku a ceník garážových vrat tak trochu blíže. Dejme si pár rad!

 • Rolovací garážová vrata ceník

  14. 8. 2012, 15:53 | Diskuze (0)

  Místa není nikdy příliš moc, a tak se výrobci vrat snaží nám to ulehčit a místem zbytečně neplýtvat. Rolovací garážová vrata zaberou přesně tolik místa, kolik je nezbytně nutné.

 • Garážová vrata ceník

  24. 4. 2012, 12:05 | Diskuze (0)

  I naše garáž a cennosti v ní ukryté si zaslouží vkusné a moderní příslušenství, jako jsou například garážová vrata. Vybrat si můžete hned z několika typů, rozměrů a materiálů garážových dveří.

 • Garážová vrata ceník

  27. 3. 2012, 12:27 | Diskuze (0)

  Šetřit dnes musí nebo alespoň touží každý. I za garážová vrata se samozřejmě ušetřit dá. Ceníky garážových vrat jsou toho důkazem. Pozor ale ať šetříte tím správným způsobem. Vždyť nabídka garážových vrat je téměř nekonečná.

Garážová vrata sekční