Garážová vrata akce

Garážová vrata akce

17. 4. 2013, 13:11

Velice výhodné akční slevy garážových vrat se nabízejí zájemcům o koupi výklopných garážových vrat. Výklopná garážová vrata bez zateplení pro otvor garáže o velikosti 2 400 x 2 000 za lukrativní cenu 9 999 Kč s DPH.

Akce na garážová vrata

Týž typ garážových vrat, ale o velikosti 2 400 x 2 100 také za výhodnou cenu 9 999 Kč včetně DPH. Nyní se podíváme na jednotlivé typy garážových vrat. Výklopná garážová vrata se řadí mezi jedny z nejpopulárnějších garážových vrat. Jejich použití je univerzální. Dají se instalovat prakticky do všech garáží. Mohou se osadit do vjezdového otvoru garáže a nebo za otvor garáže.

Výhody výklopných garážových vrat

Výklopná garážová vrata v sobě kombinují množství praktických výhod. jsou nezávislá na přívodu elektrické energie. Ovládají se mechanicky, ale je možné je vybavit elektrickým pohonem. Tělo je z jednoho dílu a proto je prakticky nezničitelné. Kombinace jednoduchého ovládání a dobré tepelně izolační vlastnosti jsou nejlepším řešením. O tento typ garážových vrat nemusíte speciálně pečovat.

Nové možnosti křídlových garážových vrat

Také vývoj v oblasti garážových vrat přinesl mnohé možnosti. Křídlová garážová vrata jsou stálou klasikou a nestala se přežitkem. Někdy jsou křídlová garážová vrata jediným východiskem. Možné zateplení klasickým izolačním materiálem polystyrénem přispívá ke komfortu garáže. Dají se také vybavit bezpečnostními prvky pro zvýšenou ochranu. Barevné provedení by mělo ladit s barevným odstínem fasády a barvou oken a dveří. Garážová vrata jsou součástí domu.

Sekční garážová vrata nepřekáží

Sekční garážová vrata jsou velice ekonomické řešení při výběru typu garážových vrat. Znamenají úsporu prostoru, protože se nevyklápí. Jedno vozidlo může stát před garáží a druhé parkovat v garáži.

Cena sekčních garážových vrat

Sekční garážová vrata jsou cenově poněkud dražší než výklopná garážová vrata. Standardní rozměry sekčních garážových vrat2 400 x 2 000 s DPH v akční nabídce 15 800 Kč. Nákup v období akčních slev vám ušetří výdaje za nová garážová vrata. Někteří prodejci garážových vrat nabízejí výrazné slevy s mnoha procentní výhodnou investicí nákupu garážových vrat.

Zobrazení: 133483 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Garážová vrata výklopná

  17. 4. 2013, 13:11 | Diskuze (0)

  Velkou výhodou výklopných garážových vrat je nízká pořizovací cena, navíc jak již samotný název napovídá, výklopná dveře se po otevření vyklopí vzhůru směrem ke stropu garáže a nezabírají tak tolik místa. Navíc takováto vrata bývají velmi odolná.

 • Garážová vrata ceník

  17. 4. 2013, 13:11 | Diskuze (0)

  Pokud jste se rozhodli pořídit si nová garážová vrata, jistě vás zajímá i jejich cena. Cena vašich nových garážových vrat by měla odpovídat jejich kvalitě, životnosti, vzhledu. Je jistě rozumné promyslet koupi vrat, případně šetřit na těch správných místech.

 • Garážová vrata sekční

  17. 4. 2013, 13:11 | Diskuze (4)

  Automatická sekční garážová vrata se otevírají svisle nahoru, což nezapírá mnoho prostoru jak v garáži, tak i před ní. Výhodou je, že u tohoto typu nezáleží na otvoru garáže, má kruhovou výseč, nebo kruhový oblouk. Skvěle se hodí pro vytápěné garáže.

 • Garážová vrata akce

  17. 4. 2013, 13:11 | Diskuze (0)

  Velice výhodné akční slevy garážových vrat se nabízejí zájemcům o koupi výklopných garážových vrat. Výklopná garážová vrata bez zateplení pro otvor garáže o velikosti 2 400 x 2 000 za lukrativní cenu 9 999 Kč s DPH.

 • Garážová vrata

  17. 4. 2013, 13:10 | Diskuze (3)

  Zná to každý z nás. Přijedeme domů, unavení,s hlavou plnou myšlenek. Když máme vylézt z auta a otevřít vrata garáže, říkáme si, zda není lepší zaparkovat před domem. Po nepříjemném a zdlouhavém otevření vrat konečně zaparkujeme. A proč? Abychom museli ráno celý proces opakovat.

Garážová vrata sekční