Vestavěné skříně nábytek na míru

Vestavěné skříně nábytek na míru

13. 1. 2012, 10:33

Vestavěné skříně jsou nábytkem na míru. Vestavěné skříně dominují protože jsou velmi variabilní s maximálním využitím prostoru a velkou možností využití. Vestavěné skříně na míru představují také originální kus nábytku.

Vnitřní vestavba vestavěných skříní

Vestavěná skříň také umožňuje velké množství vnitřních vestaveb podle výběru využití. Množství drátěných programů představuje široký výběr využití. Důležité je jaký účel bude vestavěná skříň plnit. Jinou vestavbu potřebuje klasický šatník a jinou, pakliže zde chceme mít uloženy pásky, kravaty nebo pánské kalhoty. Jiná vestavba je nutná k uskladnění vysavače a hadice k vysavači.

Dveřní výplně vestavěných skříní

Dveřní výplně vestavěných skříní hrají významnou roli v celkovém designu interiéru. Dveřní výplň vestavěné skříně může být dominantou místnosti v exkluzivním a originálním provedení. Množství materiálů umožňuje výběr od klasických až po luxusní.

Dřevodekory a dveřní výplně vestavěných skříní

Dřevodekory mají významnou pozici. Špičkové materiály díky své struktuře, p'orům a specificky matnému povrchu působí zcela autenticky. Aby se dřevodekory přiblížily vzhledu dýhy a masivu používají se nejnovější techniky reprodukce. Harmonická souhra dekorů a struktur povrchů vytvářejí dokonalý obraz přírody v interiéru. Množství provedení jako hrušeň květ navodí jarní optimismus. A vestavěná skříň s praktickým posuvným systémem, nenáročným na prostor dotvoří interiér prostoru k nepoznání.

Exotické výplně vestavěných skříní

Exotické a přírodní materiály bambus a ratan jsou vzdušné a poutavé materiály. Původem z tropických oblastí vyvolávají pocit svěžesti, pohody a luxusu. Ratan je popínavá rostlina a proto se cení jeho velká ohebnost. Bambus vyniká svou pevností. Oba tyto materiály se suší a následně moří. Mořením vynikne jejich přírodní krása. Struktura se zachová mořením a zůstává přirozený pocit tropických dálek.

Dekory vestavěných skříní

Velice atraktivně působí na výplních vestavěných skříních dekory podobné kůži nebo efektní dýhy. Je zde souhra přírody a fantazie je spojení s nadčasovou harmonií. Dekory, které tvoří vzory kamene nebo betonu budou dominantou vestavěné skříně uživatele vyznávajícího techniku a dokonalost. K tomuto dřevodekoru patří také dveřní systém s posuvnými dveřmi na otevírání.

Metalac žádaná výplň vestavěných skříní

Do popředí zájmu zákazníků se stále více dere zájem o přírodní materiály a také o sklo. Metalac je lakované sklo se saténovou povrchovou úpravou. Základem je skleněná tabule. Na jedné straně opatřena odolným lakem a z druhé strany upravena chemickým nástřikem. Metalac je dotek syté krásy ve spojení s originalitou.skrinecerny.czSortiment a další informace o společnosti Skříně Michal Černý naleznete na jejich webových stránkách skrinecerny.cz.
Zobrazení: 108520 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Nejkomentovanější články
Článek: Vestavěné skříně na míru Počet komentářu: 7
Článek: Vestavěné skříně – řešení pro ukládání vašich věcí Počet komentářu: 4
Článek: Vestavěné skříně - typy Počet komentářu: 3
Článek: Vestavěné skříně pro náš dům Počet komentářu: 2
Článek: Dominanta vestavěných skříní Počet komentářu: 1
Poslední diskuze
Článek: Vestavěné skříně na míru Počet komentářu: 7
Článek: Vestavěné skříně – řešení pro ukládání vašich věcí Počet komentářu: 4
Článek: Vestavěné skříně - typy Počet komentářu: 3
Článek: Vestavěné skříně pro náš dům Počet komentářu: 2
Článek: Dominanta vestavěných skříní Počet komentářu: 1
Nejžádanější bytový design - vestavěné skříně
Vestavěné skříně – řešení pro ukládání vašich věcí